Reference

MICO

Kurz svařování pro pracovníky naší společnosti trval 4 týdny se zaměřením na svařování trubek a plechů používaných pro výrobu tlakových nádob a aparátů. Pracovníci byli ubytováni po dobu kurzu v ubytovacím zařízení v areálu svářečské školy, která rekvalifikaci zajišťovala. Teoretická i praktická část výuky byla velmi srozumitelná každému účastníkovi, kteří následně složili náročné zkoušky a obdrželi výstupní certifikáty s celostátní platností. Naše společnost byla spokojena nejen s kvalitou výuky ale i zajištěním ostatních doprovodných služeb.

Jiří Denner, ředitel a majitel společnosti MICO s.r.o.

BAEST Machines & Structures, a.s.

Svářečská škola Best Consulting & Training, s.r.o. pro naši společnost provádí již několik let periodické přezkoušení svářečů, případně i rozšiřování kvalifikace na nové metody svařování a materiály (vysocepevnostní oceli, nerez, hliník). S úrovní teoretických a praktických dovedností proškolených pracovníků jsme byli velmi spokojeni.

Vladimíra Polívková, Personální ředitelka BAEST Machines & Structures, a.s.

Stastr, s.r.o.

Společnost BCT pro nás realizovala školení 17 pracovníků v oblasti svařování vysocepevnostních ocelí a klasických konstrukčních ocelí v rámci národního programu Vzdělávejte se!. Svářečská škola nám poskytla nejen kvalitně odvedený trénink našich pracovníků ale současně i cenné rady a administrativní podporu a podklady v předepsané formě pro vyřízení všech administrativních stránek tohoto dotačního titulu.

Bohuslav Kořínek, ředitel STASTR, s.r.o.